Woonbeurs 2014 - Koninklijk wonen - Secret House
Koninklijk wonen volgens vtwonen - binnenkijken bij Willem-Alexander en Maxima. Vtwonen bouwt op de woonbeurs 2014 naast het vtwonenhuis het Secret House en richt het zo in dat onze koning en koningin er zò in kunnen trekken. Een chique inrichting op een klein oppervlak. Sobere kleuren gecombineerd met de kleuren van onze vlag. En er blinkt ook goud uiteraard! Het Secret House is met humor ingericht en het kan bijna niet anders dan dat je er met een glimlach op je gezicht in rondloopt. Oordeel zelf!

De koninklijke slaapkamer in rustige kleuren. Het bad staat in de slaapkamer aan het eind van het vloerkleed dat aan het voeteneind van het bed ligt.

De slaapkamer van de prinsesjes Amalia, Alexia en Ariane. Met de letter A op het hoofdkussen zodat geen twijfel mogelijk is over welk bed van wie is :-)

De inloopkast van het koninklijk paar.

De sportkamer, in koninklijke kleuren, met portret van Juliana.

De koninklijke woonkamer met een loungebank met hoge boorden. Met behang is de suggestie van een klassieke lambrizering aangebracht. Ook hier weer de kleur koninklijk blauw.

Tegenover de bank een witte tafel met kleine details in de kleuren van de Nederlandse vlag.

De salon in het huis van Oranje. De dag doorspreken op twee fauteuils die bij de troonrede niet zouden misstaan, uiteraard onder het genot van een oranjebitter.


Voor het publiek links de vitrinekasten met Delfts Blauw. Aan de rechterzijde de witte taart en het dressoir met witte en gouden accessoires.

In de vtwonen van oktober is een item gewijd aan het koninklijke wonen. In dit artikel zijn attributen gebruikt die ook in het huis terug kwamen, zoals de levensgrote portretten van Willem-Alexander, Maxima, en foto's van Prinses Juliana en Beatrix. Ik heb ze niet op de foto gezet, maar ze waren er wel degelijk.
Is wonen in Koninklijke sferen iets voor jou? Laat je mening achter!